Hakkımızda

Hazırsanız keşfedelim

Gezmek, keşfetmek ya da tutkuyla çok istediğimiz coğrafyalarda seyahat etmek. Herkesin en çok tutkuyla beklediği zaman dilimleridir.

Ben Cüneyt Durhan aynı zamanda 2013 yılından beri Gezginin Ayak İzleri seyahat bloğu sitesinin sahibiyim. Bugüne dek 79 ülkede 430’dan fazla şehri gezmiş sıkı bir gezginim. Keşfettiğim dünyanın birçok ülkesinde heyecanı ve kültür paylaşımını şimdi tutkuyla değerli misafirlerimize yaşatıyoruz. Yerel kültürü yaşayacağınız, lokal lezzetlerini deneyimleyeceğiniz, her anınızda keyifli geçireceğiniz butik turlarımızı sizler için hazırladık. %100 siz değerli konuklarımın memnuniyeti üzerine keyifle sizleri programlarımızı hazırlıyor ve yürütüyoruz.

Maksimum 10-14 kişilik butik turlarımızda birlikte keşfedip, ruhunu sizlere yaşatmayı hedefliyoruz. Özgün rotaları deneyimleyip yerel kültüre dokunmamız sizleri mutlu edeceğine eminiz. Bu sebeple sizler için deneyim odaklı seyahat programı hazırlıyoruz. Neler mi, size birkaç örnek vererek anlatalım.

  • Tanrı Dağları'nda boz-üy (yurt) konaklıyoruz.
  • Yerel halk ile iç içe beraber zaman geçiriyoruz (bir eve konuk olarak sofralarını paylaşıyoruz).
  • Hindistan'da tapınak ayinlerine katılıyoruz.
  • İran'da ev aile ziyareti yapıyoruz.
  • Küba'da okul ziyaret ederek çocukların kalbine dokunuyor onlara ülkemizden getirdiğimiz hediyeleri veriyoruz.
  • Afrika'da kimsesiz çocuklar için yurtları ziyaret edip onlarla vakit geçiyoruz.

Tur konseptimizde sizlerden hiçbir şekilde ekstra ödeme talep edilmemektedir. Herşey dahil programlarımızda amacımız sizlerin sadece seyahatinizi en verimli bir şekilde yaşamanızı sağlamak. Eminiz ki heybenizde evinize güzel anılarla döneceksiniz.

En güzel destinasyonlarda buluşmak dileğiyle.

Cüneyt Durhan
Keşfettur

KÜLTÜREL TURLAR
%100 Deneyim Odaklı Butik Geziler
BUTİK TURLAR
10/12 Kişilik Özel ve Butik Geziler
HER ŞEY DAHİL SİSTEM
Sürpriz Ödemelerle Karşılaşmayacaksınız