+90 532 647 89 07 cuneyt@kesfettur.com
Dünyayı Bizimle Keşfet
+90 532 647 89 07 cuneyt@kesfettur.com
Dünyayı Bizimle Keşfet

Vietnam Kamboçya Turu

0
Price
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

386
13 Gün
 • Satışa kapalıdır
 • Başlangıç İstanbul Havalimanı
 • Katılımcı sayısı : 16 kişi
 • 13 Gün
 • Katılımcı yaş sınırı + 6

VİETNAM KAMBOÇYA TURU

( SATIŞA KAPALIDIR )

 

1.gün: Akşam ülkemizden Doha aktarmalı Vietnam’a uçacağız.

2.gün: Sabah erken saatlerinde Hanoi havalimanına giriş yaptıktan sonra vize işlemlerimizi halledip şehre ayak basacağız. Otelimize yerleşip biraz dinlendikten sonra şehri keşfetmeye başlayacağız. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

3.gün: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra şehri gezmeye başlayacağız. Fransız sömürgesi altında kalmış ülkenin tapınak sarayları gezeceğiz. Gün içinde Ho Chi Min Mozelesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Sütun Pagoda, Tran Quoc Tapınağı, Tarih Müzesi ve gün içinde de Vietnam’a özel Su kuklası gösterisine katılacağız. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.

4.gün: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası 2 saatlik bir yolculukla Ninh Minh şehrine gideceğiz. İlk ziyaretimiz eski Vietnam başkenti olan Hoa Lu’yu ziyaret edeceğiz. Buradaki tapınak ve kalede önemli noktaları gezeceğiz. Daha sonra öğle yemeğinden sonra nefis manzaralara sahip Tam Coc nehrinde ve mağarasında tekne küçük kayıklarda gezi yapacağız. Daha sonra dağ yamacında pagoda ziyareti yapıp pirinç teraslarını kuşbakışı göreceğiz. Tekrar 2 saatlik bir yolculuk yaparak Hanoi’ye döneceğiz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

5.gün: Sabah otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra dünyanın 7 harikasından birisi olan Ha Long Bay’da turuna çıkacağız. Özel Cruise gemimiz ile ikramlarımız ve yemeklerimizle bir gece konaklamalı bu muhteşem manzaranın tadını çıkaracağız. Gece konaklamamız Cruise gemimizde olacak. Sizleri bu muhteşem manzarada yıldızları izlemenizi tavsiye ederim. 

6.gün: Sabah kahvaltımızı Cruise gemimizde yaptıktan sonra körfezi keşfe çıkacağız. Öğle yemeklerimizden sonra şehir gezisi yapıp akşam treniyle (yataklı odalarda) imparatorluk şehri Hue’ye gideceğiz. 

7.gün: Sabah otelimize yerleştikten sonra kahvaltımızı yapıp şehri keşfetmeye çıkacağız. İmparatorluk şehri Hue’de Yasak Mor şehri gezeceğiz. Muhteşem ve etkileyici kale şehrini tüm gün gezeceğiz. Ayrıca şehir içerisinde yer alan İmparatorluk müzesini de gezeceğiz. Daha sonra Dong Ba nehri kenarındaki pazarı ziyaret edeceğiz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

8.gün: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra muhteşem bir şehir olan Hoi An’a gitmek için yola koyulacağız. Yolda Hai Van Cham müzesi ve el sanatları köyünü gezeceğiz. Öğleden sonra Hoi An’a varıp otelimize yerleşecek ardından yürüyerek şehri gezmeye başlayacağız. Antik şehir merkezinde Çin Chua Ong Pagodası, Meclis salonu, Japon köprüsü, 200 yaşındaki Tam Ky evini göreceğiz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman yapıp konaklama için otelimize geçeceğiz.

9.gün: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra 45 dakika uzaklıktaki bir Vietnam köyü olan Pitoresk’e bisiklet yolculuğu yapacağız. Köyde organik bahçeleri ve pirinç tarlalarını gezip fotoğraf turu yapacağız. Daha sonra tekne yolculuğuyla (ikramlar olacak) balıkçı tekneleriyle Chua Dai denizine gideceğiz. Burada bir çok etkinliğe katılarak Vietnam’lı köylülerle beraber olacağız. Eko turumuzdan sonra otelimize dönmek için yola koyulacağız. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak. 

10.gün: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra ünlü Golden Bridge görüp muhteşem manzaranın tadını çıkaracağız. Buradaki nefis Ba Na tepelerinin seyir zevkini yaşayacağız. Gün içinde vaktimizi burada geçirerek Da Nang şehrine yola çıkacağız. Otele yerleşip serbest zaman yaptıktan sonra akşam yemeği ve otelimizde konaklama yapacağız. 

11.gün: Sabah otelimizde kahvaltı sonra Kamboçya’nın tarihi şehri Siem Reap’a gitmek için havalimanına geçeceğiz. Uçuşumuz ile  Siem Reap havalimanına varışımızda vize işlemlerimizi halledip otelimize yerleşeceğiz. Serbest zaman yapıp, akşam yemeğinden sonra konaklamamız otelde olacak.

12.gün: Sabah kahvaltımızdan önce muhteşem Angkor antik kentinde gün doğumuna şahitlik edeceğiz. Gün doğumundan sonra bize kurulacak olan bir organizasyon ile sabah kahvaltımızı yapıp dünyanın en büyük tapınak şehri gezmeye devam edeceğiz. Tüm gün bu muhteşem şehri gezdikten sonra akşam yemeğinde dünyanın en ilginç danslarından Apsara dansı gösterisini izleyeceğiz. Konaklama otelimizde olacak. 

13.gün: Sabah otelimizde konaklama yaptıktan sonra tekrar Angkor tapınak şehrini gezmeye devam edeceğiz. Ardından Kamboçya’nın en güzel noktalarından Tonle Sap gölüne giderek yüzen şehri göreceğiz. Burada tekne turuna katılacağız. Akşam üstü Siem Reap’a dönüp şehrin kalbi eski pazarını gezerek lokal alışveriş yapacağız. Final akşam yemeğimizi yiyerek gezimizi sonlandıracağız.

14.gün: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra ülkeden ayrılarak evimize döneceğiz.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler: 

 • 4* Deluxe Otellerde Konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları
 • Program dahilinde belirtilen Lunch ikramları
 • Ha Long Bay Cruise turunda konaklama
 • Cruise turunda kahvaltı öğle ve akşam yemeği
 • Ninh Minh tekne turu
 • Hanoi Hue arası gece Yataklı tren bileti
 • Da Nang – Siem Reap  Uluslararası uçak bileti
 • Müze ve ören yeri giriş biletleri
 • Angkor Wat tapınakları giriş ücreti
 • Su Kuklası ve Apsara Dansı giriş ücreti
 • Türkçe ve İngilizce rehberlik hizmeti
 • Vietnam Masajı
 • Klimalı araçlarla havaalanı ve gezilecek yerler transferleri
 • Taze meyve ikramı
 • Kahve ikramı
 • Seyahat sigortası
 • Her gün 1 şişe su

Programa Dahil Olmayan Hizmetler:

 • İstanbul Hanoi gidiş ve Siem Reap İstanbul dönüş uçak bileti
 • Akşam yemekleri
 • Vietnam ve Kamboçya vizesi
 • Yurt dışı çıkış harcı 

 

Gezi Ücreti:  2.020 $

Tur ücreti, 2 kişi paylaşımlı oda da tek kişi ücretidir. Single oda farkı 350 $ ‘dır..

Ödeme şekli:  Nakit ödemede tur ücretinin yarısı ön kaparo olarak ödenecek, diğer yarısı geziden 7 gün önce ödenerek tur ücreti tamamlanacaktır. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı vardır, lütfen bilgi isteyiniz.

10 kişi üzeri ve grup indirimi için lütfen arayınız.

 

*Vietnam Kamboçya Turu gezimiz Türsab  Belge No: 6951 nolu A grubu seyahat acentası  Mazi Tur tarafından gerçekleştirilecektir.

Rota Danışmanı: Keşfettur

İletişim Bilgilerimiz:

Mail:  cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907          Ofis Tel: +90 282 263 4888

 

 

Turumuz hakkında bilgilendirme..

Turumuz 16 kişi ile sınırlıdır.

Yurtdışı gezilerde en az 6 ay geçerli pasaport ve en az 4 boş sayfa olması mecburidir, aksi sorumluluk katılımcıya aittir. Hiçbir şekilde yırtık ya da deforme olmuş pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamamaktadır.

Vietnam Kamboçya turunda Bordo pasaporta Vietnam vizesi ve Kamboçya vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaporta ise Vietnam vizesi ve Kamboçya vizesi gerekmemektedir.

Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde vereceğiniz bahşiş alacağınız hizmet kalitenizi yükseltebilecektir.

Turumuz İstanbul Havalimanında başlayıp son bulmaktadır. Bu zaman haricindeki tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Lütfen uçuştan 4 saat önce havalimanında sizlere belirtilen toplanma alanında hazır olunuz. Her hangi bir sebepten dolayı ülkeye giriş yapamayan yolculunun sorumluluğu kendisine aittir.

Bu destinasyonda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerin standartları, ülkemiz otel standartlarına ulaşmadığı gözlenmektedir.

Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

Tur programımızda dahil olan hizmetlerimizden olan otelden alınan sabah kahvaltılarında, ülkenin kahvaltı kültürü olan yiyecekler ya da reçel, ekmek, tereyağı, çay / kahve ile taze meyveden oluşan continental kahvaltı olarak adlandırılan kahvaltı türü verilmektedir.

Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

Fotoğraf çekilmemesi konusunda sizlere yapılan uyarılara lütfen riayet ediniz.

Lütfen gezilerimiz sırasında çöplerimizi çöp kutularına atmaya özen gösteriniz.

Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

Katılmadığınız  müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

Tüketicinin turun başlamasına 21 gün kalan süreye kadar iptal ve değişiklik istemesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. 14 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

Acentemiz konaklama tesislerinde oda seçimi konusunda tüketicinin taleplerini ilgili tesise iletir; ancak talebin yerine geleceği konusunda garanti veremez. Otele varış günü odalar saat 14.00’ten önce tüketicilere teslim edilemez. Otelden ayrılış günü tüketicilerin en geç 11.00’e kadar odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

Acentemiz gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçlarını, hareket saatlerini ve bunların hareket yerlerini programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşuluyla tüketiciye bildirim yapılması suretiyle değiştirme hakkına sahiptir. Kayıt esnasında verilen tur programları taslak, genel programlardır. Tur programı araçta tüm katılımcılara bir dosya halinde verilmektedir. Tur programlarında belirtilen gezilerin organize edileceği günler rehberlerin inisiyatifi ile değiştirilebilir. Tüketici toplam gezi süresindeki gecelemenin kısaltılmaması ve kalınacak tesislerin sınıf ve kategorilerinde değişiklik yapılmaması halinde gezi şartlarının yerine getirilmiş olduğunu kabul eder.

İptal durumunda para iadesinin tamamı ( Türk lirası, Euro ya da Dolar ) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

Organizasyonlarımızda tur liderine uymak zorundasınız. Turun gidişatını bozacak ya da diğer katılımcıları huzursuz edecek davranışlarda bulunduğunuz taktirde, başkalarının sağlığını tehlikeye attığınız durumlarda tur hakkınızı kaybeder ve turla ilişkiniz düzenlenen rapor ile kesilir. Bu durumda tazminat hakkınız yoktur.

Acentemizin düzenlemiş olduğu herhangi bir gezi, tur ve organizasyon sırasında çekilen fotoğraf, kamera görüntüsü, görsel materyaller ile ilgili tanıtım ve reklam gibi her türlü pazarlama yöntemi için kullanılabilir, bu tanıtımlarda görüntüsü bulunan kişiler görüntüden dolayı hak talep edemez.

Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

Keşfetmeniz dileğiyle..

 

Kalkış ve Dönüş Yeri :

İstanbul Havalimanı

Hareket Saati

Uçuştan 3 saat önce İstanbul Havalimanında buluşma

Oda

2 kişilik oda  /  tek kişilik oda 

Yanınıza almanızı önereceklerimiz

 • Şapka
 • Güneş kremi
 • Polar ve yağmurluk
 • Fotoğraf makinesi & Telefon
Sizi bekleyenler

*Farklı bir kültür                                    *Muhteşem Doğa                               *Ha Long Bay Tekne Turu

*Apsara Dansı                                         *Nefis kahveler                                   *Nefis Lezzetler

Vietnam Kamboçya'dan Fotoğraflar
Map

SIK SORULAN SORULAR

Vietnam vize istiyor mu?

Vietnam bordo pasaport sahiplerinden vize istemektedir. Vize öncesi c1 davetiye alınmalı, daha sonra vizeler sınır kapılarından alınmaktadır. Yeşil pasaport sahipleri Vietnam’ı vizesiz ziyaret edebilirler.

Kamboçya vize istiyor mu?

Kamboçya bordo pasaportlardan vize istemektedir. Vizeler sınır kapılarında alınabilmektedir. Yeşil pasaport sahipleri vize almadan ülkeyi ziyaret edebilirler.

Vietnam ve Kamboçya güvenli mi?

Vietnam güler yüzlü insanların ülkesi. Vietnam’da keyifle gezebilirsiniz. Kamboçya’da her zaman gezerken keyif alabileceğiniz ülkelerden. Olası kötü kullanımlara rastlamamak için lütfen seyahat sırasında alacağınız tedbirleri elden bırakmayın.