+90 532 647 89 07 cuneyt@kesfettur.com
Dünyayı Bizimle Keşfet
+90 532 647 89 07 cuneyt@kesfettur.com
Dünyayı Bizimle Keşfet

Büyük Hindistan Turu

(12 Reviews)
Tur Programı

BÜYÜK HİNDİSTAN TURU

2 – 13 Kasım 2021  ve  1 – 12 Aralık 2021

 

2 Kasım / 1 Aralık 2021: Türkiye’den akşam 22:05 uçuşuyla Almatı aktarmalı Delhi’ye uçacağız.

3 Kasım / 2 Aralık 2021: Sabah 11:00 gibi Delhi havalimanına giriş yaptıktan sonra işlemlerimizi bitirip aracımızla Agra’ya yola çıkacağız. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk sonrası otelimize yerleşeceğiz. Ardından serbest zaman yapacağız. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

4 Kasım / 3 Aralık 2021: Sabah otelimizde kahvaltı ettikten sonra muhteşem mimarideki Taj Mahal ve Agra Fort’u gezip akşam treniyle Varanasi’ye hareket edeceğiz. Hint treninde yapacağımız gece yolculuğu ile farklı bir deneyim yaşayacağız.

5 Kasım / 4 Aralık 2021: Sabah Varanasi’ye vardıktan sonra otelimize yerleşecek ardından kısa bir süre dinleneceğiz. Ardından şehirde ilk durağımız olan Ölü yakma törenlerini izlemek için Manikarna ve Dasasuamedh Ghat’lara gideceğiz. Buralarda her gün onlarcası yapılan ölü yakma törenlerine izleyeceğiz. Ardından Ganj nehrinde tekne turuna katılacağız. Akşam dünyanın en ilgi çekici ritüellerinden birisi olan Aarti Törenlerini katılacağız. Akşam yemeği sonrası konaklama Varanasi’de otelimizde olacak.

6 Kasım / 5 Aralık 2021: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra 3 saatlik serbest zamanımız olacak. Ardından Jaipur’a gitmek için havaalanına transferimiz olacak. Öğleden sonra yapacağımız uçuş ile Jaipur!a vardıktan sonra otelimize yerleşeceğiz. Kısa bir dinlenme sonrası bugünkü tek gezimiz Hawa Mahal olacak. Rüzgar sarayını fotoğrafladıktan sonra alışveriş için serbest zaman yapacağız. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

7 Kasım / 6 Aralık 2021: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası ilk durağımız Amber Fort olacak. Saray gezisinden sonra sırasıyla Jal Mahal, Galtaji Temple ve City Palace’yı gezeceğiz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

8 Kasım / 7 Aralık 2021: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra beyaz şehir olarak bilinen Pushkar şehrine yolculuk yapacağız. Öğlen şehre vardıktan sonra çölde deve safari yapmak için kamp alanımıza gideceğiz. Kampa vardığımızda karşılama çayımızı içtikten sonra bizler için hazırlanan çingene dansçıların gösterisini izleyeceğiz. Akşam yemeği sonrası konaklamamız kampta olacak.

9 Kasım / 8 Aralık 2021: Sabah kampımızda kahvaltımızı yaptıktan sonra Pushkar şehrine inerek 2 saatlik bir alışveriş molası vereceğiz. Ardında mavi şehir Jodhpur’a yola çıkacağız. 5 saatlik bir yolculuk sonrası şehre vardıktan sonra otelimize yerleşeceğiz. Serbest zamanın ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

10 Kasım / 9 Aralık 2021: Sabah otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra şehri keşfetmeye başlayacağız. İlk durağımız tarih boyunca fethedilemeyen Mehrangarh Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Kaleyi gezmemiz 3-4 saatimizi alacaktır. Ardından Mandore Garden’ı dolaşacağız. Ardından saat kulesini gördükten sonra akşam yemeğini yiyeceğiz. Ardından aracımızla Amritsar’a gece yolculuğu yapacağız.

11 Kasım / 10 Aralık 2021: Sabah kahvaltı yaptıktan sonra otelimize yerleşip Hindistan’da yapılan en ilginç ritüellerinden birisi olan Wagah Border törenini izlemek için sınıra geçeceğiz. Tören sonrası akşam yemeğimizi yedikten sonra Golden Temple ziyaret edeceğiz. Konaklama buradaki otelimizde olacak.

12 Kasım / 11 Aralık 2021: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra başkent Delhi’ye gitmek yola koyulacağız. Akşam üstü şehre vardıktan sonra alışveriş için serbest zaman yapacağız. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

13 Kasım / 12 Aralık 2021: Sabah otelimizde kahvaltımız yaptıktan sonra havaalanına transfer olarak ülkemize dönüş yapacağız.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler: 

 • Tüm konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
 • Türkçe ve İngilizce rehberlik hizmeti
 • Klimalı araçlarla havaalanı ve gezilecek yerler transferleri
 • Programda belirtilen müze, gösteri ve gezilecek yerler giriş ücretleri
 • Agra – Varanasi arası tren bileti ücreti
 • Şehirlerde rikşa ücretleri
 • Taze meyve ve kahve ikramı
 • Sunset deve safari ücreti
 • Puşkar’da karşılama çayı ve çingene dansları gösterisi
 • Varanasi tekne turu
 • Seyahat  sigortası
 • Her gün 1 şişe su

 

Programa Dahil Olmayan Hizmetler:

 • İstanbul Hindistan gidiş dönüş uçak bileti
 • Alınacak 1 iç hat uçuşu (Tahmini 100 $ civarı)
 • Hindistan vizesi (Parmak izi için davet edileceksiniz)
 • Yurt dışı çıkış harcı

 

Gezi Ücreti:  1.580 $

 

**Hindistan Turu  Cüneyt Durhan rota danışmanlığı, gezi liderliği ve  Türsab A grubu 6951 Belge Nolu Seyahat Acentası  Mazi Tur tarafından gerçekleştirilecektir.

Rota Danışmanı: Keşfettur

İletişim Bilgilerimiz:

Mail:  cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907       Ofis Tel: +90 282 263 4888

**Program  Air Astana Havayolu uçuşuna göre düzenlenmiştir. 

 

 

Turumuz hakkında bilgilendirme..

 

Turumuz 16 kişi ile sınırlıdır.

Yurtdışı gezilerde en az 6 ay geçerli pasaport ve en az 4 boş sayfa olması mecburidir, aksi sorumluluk katılımcıya aittir. Hiçbir şekilde yırtık ya da deforme olmuş pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamamaktadır.

Hindistan tüm pasaportlara vize uygulamaktadır.

Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde vereceğiniz bahşiş alacağınız hizmet kalitenizi yükseltebilecektir.

Turumuz İstanbul Havalimanında başlayıp son bulmaktadır. Bu zaman haricindeki tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Lütfen uçuştan 4 saat önce havalimanında sizlere belirtilen toplanma alanında hazır olunuz. Her hangi bir sebepten dolayı ülkeye giriş yapamayan yolculunun sorumluluğu kendisine aittir.

Bu destinasyonda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerin standartları, ülkemiz otel standartlarına ulaşmadığı gözlenmektedir.

Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

Tur programımızda dahil olan hizmetlerimizden olan otelden alınan sabah kahvaltılarında, ülkenin kahvaltı kültürü olan yiyecekler ya da reçel, ekmek, tereyağı, çay / kahve ile taze meyveden oluşan continental kahvaltı olarak adlandırılan kahvaltı türü verilmektedir.

Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

Fotoğraf çekilmemesi konusunda sizlere yapılan uyarılara lütfen riayet ediniz.

Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

Katılmadığınız  müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

Tüketicinin turun başlamasına 21 gün kalan süreye kadar iptal ve değişiklik istemesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. 14 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

Acentemiz konaklama tesislerinde oda seçimi konusunda tüketicinin taleplerini ilgili tesise iletir; ancak talebin yerine geleceği konusunda garanti veremez. Otele varış günü odalar saat 14.00’ten önce tüketicilere teslim edilemez. Otelden ayrılış günü tüketicilerin en geç 11.00’e kadar odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

Acentemiz gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçlarını, hareket saatlerini ve bunların hareket yerlerini programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşuluyla tüketiciye bildirim yapılması suretiyle değiştirme hakkına sahiptir. Kayıt esnasında verilen tur programları taslak, genel programlardır. Tur programı araçta tüm katılımcılara bir dosya halinde verilmektedir. Tur programlarında belirtilen gezilerin organize edileceği günler rehberlerin inisiyatifi ile değiştirilebilir. Tüketici toplam gezi süresindeki gecelemenin kısaltılmaması ve kalınacak tesislerin sınıf ve kategorilerinde değişiklik yapılmaması halinde gezi şartlarının yerine getirilmiş olduğunu kabul eder.

İptal durumunda para iadesinin tamamı ( Türk lirası, Euro ya da Dolar ) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

Organizasyonlarımızda tur liderine uymak zorundasınız. Turun gidişatını bozacak ya da diğer katılımcıları huzursuz edecek davranışlarda bulunduğunuz taktirde, başkalarının sağlığını tehlikeye attığınız durumlarda tur hakkınızı kaybeder ve turla ilişkiniz düzenlenen rapor ile kesilir. Bu durumda tazminat hakkınız yoktur.

Acentemizin düzenlemiş olduğu herhangi bir gezi, tur ve organizasyon sırasında çekilen fotoğraf, kamera görüntüsü, görsel materyaller ile ilgili tanıtım ve reklam gibi her türlü pazarlama yöntemi için kullanılabilir, bu tanıtımlarda görüntüsü bulunan kişiler görüntüden dolayı hak talep edemez.

Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur

 

Birlikte Keşfetmen Dileğiyle..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buluşma Noktası

İstanbul Havalimanı

Sizleri Bekleyenler

 • Farklı bir kültür
 • Nefis Lezzetler
 • Tarih
 • İlgi çekici tapınaklar
 • Farklı yüzler
Fotoğraflar
12 Reviews
Sort By:RatingDate

Bedia Acar

Group Traveller

Cüneytcim ilk gezim oldu seninle zor bir destinasyon seçtim ama çok mutlu kaldım. Çok tavsiye edeceğim. Butik geziler tercihim oldu. Selamlar

6 Mayıs 2020

Filiz İçli

Group Traveller

Cüneyt ablacım çok güzel geziydi. Özbekistandan sonra yine çok mutlu oldum. selamlar

18 Nisan 2020

Melek Doğa

Group Traveller

İiyi ki seninle yollarımız kesişmiş. Dünyayı gezen biri olarak turundan çok keyif aldım. İlgin ve bize yansıttıkların çok güzeldi. Bir sonraki gezimizi iple çekeceğim sevgiler

15 Nisan 2020

Ceyhun Akar

Group Traveller

Öyle internetteki gibi insanların farklı söylemlerinin tersine ülkeden çok keyif aldım evet pisti karışıktı ama etkileyici bir kültür vardı. Turumuzda sorunsuz ve çok keyifli geçti. Emeğinize teşekkürler.

11 Mart 2020

Merve Z. Alıç

Group Traveller

Cüneyt Hindistan için çok korkum vardı ama geziyi keyife dönüştürdün. İlgin sabrın için çok teşekkürler. yine bir gezide görüşürüz inşallah

4 Mart 2020
12