+90 532 647 89 07 cuneyt@kesfettur.com
Dünyayı Bizimle Keşfet
+90 532 647 89 07 cuneyt@kesfettur.com
Dünyayı Bizimle Keşfet

Adana Hatay Turu

0
Price
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

309
Tur Programı

ADANA HATAY TURU

23 – 25 Nisan 2021

 

23 Nisan 2021:  Sabah Adana havalimanında toplandıktan sonra kahvaltımızda meşhur Adana ciğeri yemek için hareket edeceğiz. Kahvaltı sonrası ilk durağımız Adana arkeoloji müzesi olacak. Buradaki tarihi gezimizden sonra sırasıyla Merkez Sabancı Cami, Bebekli kilise, saat kulesi, Atatürk evi müzesi ve Adana sinema müzesini gezdikten sonra yöresel lezzetleri denemek için akşam yemeğinde olacağız. Yemek sonrası serbest zaman ve konaklama otelimizde olacak.

24 Nisan 2021:  Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Hatay’a yola çıkacağız. Otelimize yerleştikten sonra ilk durağımız mükemmel eserlere ev sahipliği yapan Hatay Arkeoloji müzesi olacak.  Ardından Saint Pierre Kilisesi, Harbiye şelalesi, Habib-i Neccar Cami gezip öğle molasında künefe ikramı vereceğiz. Ardından Eski Antakya evlerini görmek için sokakları gezeceğiz. Akşam yemeğimizde yörenin en meşhur mekanı Pöç kasabında tepsi kebabı yiyeceğiz. Akşam konaklama otelimizde olacak.

25 Nisan 2021: Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra Titus tünelleri ve Beşikli mağarasını gezeceğiz. Ardından ülkemizdeki tek Ermeni köy olan Vakıflı köyünü ziyaret ettikten sonra akşam yemeğini yiyip şehirden ayrılacağız.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler: 

 • Tüm konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
 • Havalananı ve gezilecek yerler transferleri
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Kazım ustada muzlu süt ikramı
 • Künefe ikramı
 • Çay ve kahve ikramı
 • Her gün 1 şişe su
 • Seyahat sigortası

 

Programa Dahil Olmayan Hizmetler:

 • İstanbul Adana / Hatay  İstanbul ulaşım
 • Adana arkeoloji müze giriş ücreti (müze kart önerilir)

 

Gezi Ücreti:  1.350 TL

Tur ücreti, 2 kişi paylaşımlı oda da tek kişi ücretidir. Single oda farkı 300 TL‘dir..

Ödeme şekli:  Nakit ödemede tur ücretinin yarısı ön kaparo olarak ödenecek, diğer yarısı geziden 7 gün önce ödenerek tur ücreti tamamlanacaktır. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı vardır, lütfen bilgi isteyiniz.

10 kişi üzeri ve grup indirimi için lütfen arayınız.

 

Rota Danışmanı: Keşfettur

*Diyarbakır Mardin Turu gezimiz Türsab  Belge No: 6951 nolu A grubu seyahat acentası  Mazi Tur tarafından gerçekleştirilecektir.

İletişim Bilgilerimiz:

Mail:  cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907      Ofis Tel: +90 282 263 4888

 

 

Turumuz hakkında bilgilendirme..

 

Turumuz 16 kişi ile sınırlıdır.

Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde vereceğiniz bahşiş alacağınız hizmet kalitenizi yükseltebilecektir.

Turumuz İstanbul’da başlayıp son bulmaktadır. Bu zaman haricindeki tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Lütfen uçuştan 4 saat önce havalimanında sizlere belirtilen toplanma alanında hazır olunuz. Her hangi bir sebepten dolayı ülkeye giriş yapamayan yolculunun sorumluluğu kendisine aittir.

Bu destinasyonda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerin standartları, ülkemiz otel standartlarına ulaşmadığı gözlenmektedir.

Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

Fotoğraf çekilmemesi konusunda sizlere yapılan uyarılara lütfen riayet ediniz.

Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

Katılmadığınız  müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

Tüketicinin turun başlamasına 21 gün kalan süreye kadar iptal ve değişiklik istemesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. 14 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

Acentemiz konaklama tesislerinde oda seçimi konusunda tüketicinin taleplerini ilgili tesise iletir; ancak talebin yerine geleceği konusunda garanti veremez. Otele varış günü odalar saat 14.00’ten önce tüketicilere teslim edilemez. Otelden ayrılış günü tüketicilerin en geç 11.00’e kadar odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

Acentemiz gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçlarını, hareket saatlerini ve bunların hareket yerlerini programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşuluyla tüketiciye bildirim yapılması suretiyle değiştirme hakkına sahiptir. Kayıt esnasında verilen tur programları taslak, genel programlardır. Tur programı araçta tüm katılımcılara bir dosya halinde verilmektedir. Tur programlarında belirtilen gezilerin organize edileceği günler rehberlerin inisiyatifi ile değiştirilebilir. Tüketici toplam gezi süresindeki gecelemenin kısaltılmaması ve kalınacak tesislerin sınıf ve kategorilerinde değişiklik yapılmaması halinde gezi şartlarının yerine getirilmiş olduğunu kabul eder.

İptal durumunda para iadesinin tamamı ( Türk lirası, Euro ya da Dolar ) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

Organizasyonlarımızda tur liderine uymak zorundasınız. Turun gidişatını bozacak ya da diğer katılımcıları huzursuz edecek davranışlarda bulunduğunuz taktirde, başkalarının sağlığını tehlikeye attığınız durumlarda tur hakkınızı kaybeder ve turla ilişkiniz düzenlenen rapor ile kesilir. Bu durumda tazminat hakkınız yoktur.

Acentemizin düzenlemiş olduğu herhangi bir gezi, tur ve organizasyon sırasında çekilen fotoğraf, kamera görüntüsü, görsel materyaller ile ilgili tanıtım ve reklam gibi her türlü pazarlama yöntemi için kullanılabilir, bu tanıtımlarda görüntüsü bulunan kişiler görüntüden dolayı hak talep edemez.

Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

 

 

Buluşma Noktası

İstanbul Havalimanı / Sabiha Gökçen HL

Buluşma zamanı

Uçuştan 3 saat önce 

Sizi Bekleyenler

 • Tarih
 • Kültür
 • Doğa
 • Lezzetler
Fotoğraflar